Дихай!
Разом проти коронавірусу

Всього зібрано

0 грн

з необхідних 1 000 000 грн

Всього пожертв: 0

Немає часу пояснювати. Допомога зараз потрібна кожному: комусь медична, комусь фінансова, комусь психологічна. Того, що відбувається зараз у світі, ще не було на пам’яті нині живих людей. Але подивімося правді у вічі: зараз допомога найбільше потрібна медикам, тим, хто не сидить на карантині, а веде війну з вірусом. Цим неймовірним людям, героям, потрібна конкретна допомога. У різних лікарнях України. Ймовірно, для кожної лікарні України така допомога рано чи пізно стане просто необхідною. Ми не драматизуємо, але з досвіду інших країн вважаємо за належне підготуватися і використати всі можливі ресурси для залучення і допомоги.

Ми об’єднуємо зусилля з Українською Біржею Благодійності та збираємо кошти на купівлю засобів захисту для лікарів і автоматичних гематологічних аналізаторів крові. Закупівлею буде займатися Українська Біржа Благодійності. Отже, на даний момент ми збираємо 1 000 000 грн, який буде витрачений на:

  • 4 автоматичні гематологічні аналізатори крові та витратні матеріали до них. Це такі пристрої, які дозволяють проводити дослідження клітин крові та можуть опрацьовувати багато зразків поспіль;
  • 3 000 захисних костюмів та масок. Без них робота лікарів з інфікованими просто неможлива, а їх критично не вистачає. Ми не можемо наражати на небезпеку життя тих, хто має рятувати інших.

Також плануємо придбати й інші витратні матеріали та засоби особистого захисту. Список оновлюватиметься залежно від потреб лікарень. Слідкуйте за проєктом.

Друзі, кожен з вас, може пожертвувати будь-яку суму грошей: 1 гривню, 100 гривень, 20000 грн. Всі звіти будуть завантажені на цій сторінці.

Проект реалізується за технічної підтримки Фонду Олени Пінчук. Всі зібрані кошти будуть перераховані на рахунок Української Біржі Благодійності.

Зібрано з необхідних
1 000 000 грн :
0 грн
0% 100%
Список пожертв (зроблено 0 пожертв)